Nasze projekty

Domy energooszczędne i pasywne

Domy pasywne

Domy Clic House oparte są na konstrukcji słupowo żelbetowej z wykorzystaniem ściany systemowej thermoclic. Powstaje w ten sposób solidna konstrukcja, posiadająca rewelacyjne właściwości izolacyjne charakteryzowane współczynnikiem przenikania ciepła U=0,126 W/m2K. Zaletą technologii jest niezwykle prosty i szybki proces montażu. Budowa domu jednorodzinnego w systemie CLIC House zajmuje zaledwie 60 dni! Tani, energooszczędny i ekologiczny dom jednorodzinny w systemie CLIC House to spełnienie Twoich marzeń. Dom w cenie mieszkania – zapraszamy!
zobacz domy

Budynki socjalne

Budynki socjalne

Zapraszamy do współpracy gminy, inwestorów oraz instytucje państwowe przy realizacji budownictwa socjalnego.
Tworzymy partnerstwo handlowe, przez co wskazujemy możliwości pozyskania kredytowania.
Nasze technologie to innowacja dla budownictwa socjalnego i komunalnego.  Szkieletowa konstrukcja w nowatorski sposób odpowiada na samorządowe zapotrzebowanie.
zobacz budynki socjalne

Budynki usługowe

Budynki usługowe

Oferujemy szerokie spektrum budowy obiektów adaptowanych pod usługi. Począwszy od parterowych sklepów, poprzez pawilony handlowe, budynki biurowe, magazynowe, serwisy, przedszkola, itp. Do każdego projektu dostosujemy jedną z naszych technologii.
zobacz budynki usługowe

Garaże i wiaty

Garaże i wiaty

Produkcja garaży i wiat polega na nowoczesnej technologii opartej na konstrukcji słupowo żelbetowej. Głównymi zaletami garaży tego typu są: szybki 30-dniowy proces montażu i niskie koszty. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów oraz technologii możemy zapewnić trwałość konstrukcji i wieloletnie użytkowanie.
zobacz garaże

Aranżacje wnętrz

Aranżacje wnętrz

W sposób profesjonalny wykonujemy usługi projektowania i aranżacji wnętrz. Rozumiemy potrzeby naszych klientów i dostosowujemy się do nich. Bądź szczęśliwy w swoim domu. Wybierając naszą ofertę, aranżację wnętrz stworzymy dla Ciebie w prezencie!
zobacz wnętrza